Zakład Obróbki Mechanicznej

Strona główna/Spółka/Struktura Organizacyjna /Zakład Obróbki Mechanicznej

Zakład powstał w wyniku zapotrzebowania na bardzo wyspecjalizowane detale przy produkcji rozdzielnic wysokiego napięcia, jak również pozostałej produkcji. ELEKTROBUDOWA od początku swojego istnienia realizuje na swoje potrzeby, we własnym zakresie, , obrobione mechanicznie elementy, często o bardzo wysokim stopniu złożoności produkcji. ELEKTROBUDOWA gwarantuje najwyższą jakość usług obróbki metali metodą skrawania, popartą wieloletnim doświadczeniem i wyspecjalizowaną kadrą.

W zakładzie, wykonywane są elementy oraz całe podzespoły zgodnie z dokumentacją technologiczną pochodzącą z własnych działów konstrukcyjno-projektowych oraz od zewnętrznych zleceniodawców. Hale produkcyjne zakładu wyposażone są w kilkadziesiąt wyspecjalizowanych maszyn i centr obróbczych CNC, które zostały skonfigurowane w taki sposób, aby przeprowadzić całościowy proces technologiczny nawet najbardziej skomplikowanych detali. W zakładzie realizowane są zlecenia wielkoseryjne, małoseryjne i jednostkowe z materiałów własnych lub powierzonych do obróbki.

W zakładzie powstają nawet najbardziej skomplikowane i wymagające pod względem precyzji elementy, o najwyższej jakości, poddawane wnikliwej kontroli realizowanej przez Dział Kontroli Jakości wykorzystujący najnowocześniejszą aparaturę pomiarową.

do góry