Strona główna/Relacje Inwestorskie/Raporty bieżące/Podpisanie aneksu do umowy z Amec Foster Wheeler

Podpisanie aneksu do umowy z Amec Foster Wheeler

Raporty bieżące 2017-09-14 13:12

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 17/2016 z dnia 6 maja 2016 roku, Zarząd ELEKTROBUDOWA SA („Spółka”, „Podwykonawca”) informuje, że w dniu 14 września 2017 roku został podpisany kolejny aneks do umowy zawartej z firmą Amec Foster Wheeler Environment & Infrastructure, Inc. z siedzibą w USA na wykonanie wraz z dostawami instalacji elektrycznych i teletechnicznych związanych z budową Systemu Obrony Przeciwrakietowej Aegis w ramach Stopniowego i Adaptywnego Programu dla Europy Etap III w Redzikowie.
Przedmiotem aneksu jest wykonanie dodatkowych prac polegających na dostawie i montażu zasilania rezerwowego w oparciu o generator z silnikiem diesla (agregat prądotwórczy) o mocy 2000 kW o wartości 1,6 mln USD netto.
Pozostałe istotne warunki umowy nie uległy zmianie. Po podpisaniu aneksu łączna wartość robót zleconych w ramach przedmiotowej umowy wynosi 13,1 mln USD netto.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne

Nazwiska i imiona osób składających podpisy:
Janusz Juszczyk - Prezes Zarządu,
Jan Wilk - Prokurent

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Podpisanie aneksu do umowy z Amec Foster Wheeler 49.53KB Plik: Podpisanie aneksu do umowy z Amec Foster Wheeler

Komisja Nadzoru Finansowego Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
do góry