Praktyki "Pod napięciem"

Praktyki "Pod napięciem" - specjalny program praktyk w Dziale Pomiarów i Rozruchu

Do udziału w programie praktyk "Pod napięciem" zapraszamy studentów ostatnich lat  Wydziału Elektrycznego i pokrewnych.

Co oferujemy naszym praktykantom?

  • płatne praktyki w okresie lipiec - wrzesień. Jeśli interesuje Cię inny termin zaznacz tę informację w formularzu aplikacyjnym
  • umowę o praktykę podpisujemy na okres 2 lub 3 miesięcy
  • praktyki w Dziale Pomiarów i Rozruchu w wybranej lokalizacji
  • opiekuna, który wspiera praktykanta we wdrożeniu do pracy i wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • indywidualny Harmonogram Praktyk z wyznaczonymi zadaniami

Zadania praktykanta:

  • zapoznanie się z obiektem budowy i dokumentacją projektu
  • obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych
  • wykonywanie drobnych prac w zakresie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej
  • dbałość o zgodność wykonania układów elektrycznych z dokumentacją projektową
  • zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy przy instalacjach elektroenergetycznych
  • realizacja Harmonogramu Praktyk (indywidualny zakres obowiązków wynikający z zaawansowania prac na Kontrakcie)

Czego oczekujemy od praktykantów?

  • statusu studenta ostatnich lat Wydziału Elektrycznego i pokrewnych
  • uprawnień SEP do 1kV
  • zaangażowania i sumienności
  • umiejętności pracy w grupie
  • znajomości języków obcych (angielski, niemiecki)

Jakie korzyści daje udział w programie praktyk?

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy
  • doświadczenie zawodowe w pracach kontrolno - pomiarowych
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • możliwość napisania pracy dyplomowej we współpracy z firmą