A po pracy

Marcin

Zdjęcie MarcinMarcin swój czas wolny spędza aktywnie. Jest zapalonym biegaczem. 

Swoją historię z bieganiem rozpocząłem 3 lata temu. Na bieganie namówiła mnie żona, która, nota bene, sama nie biega (ale świetnie motywuje, jak widać). Udział w biegach daje mi możliwość sprawdzenia się, poznania swoich możliwości i ograniczeń oraz dotlenia organizm. Jest to czas, który mogę spędzić z przyjaciółmi, dzielącymi ze mną moją pasję, bądź samotnie, by odpocząć psychicznie. Emocje jakie daje mi sport są nie do opisania! Przede mną kolejne biegi, a co za tym idzie spotkanie z niesamowitymi ludźmi i bezcenne doświadczenia. Obecnie organizuje się wiele biegów w całej Polsce, więc przy okazji można pozwiedzać, ale uwaga- to uzależnia!;) Wszystkim polecam tą aktywność.

W ELEKTROBUDOWIE Dyrektor Produktu w Zakładzie Szynoprzewodów w Tychach

Marek

Zdjęcie MarekMarek po pracy podróżuje na motocyklu. Podziwia świat z perspektywy dwóch kółek.

Jeżeli tylko pogoda i czas pozwalają siadamy razem z żoną na motocykl i ruszamy w drogę. Wyjazdy kilkudniowe są zawsze dokładnie zaplanowane, natomiast z jednodniowymi bywa różnie -  jeżeli jest sprzyjająca pogoda, wytyczamy trasę i jedziemy. Z perspektywy dwóch kółek wszystko, co nas otacza wygląda zupełnie inaczej, a sama jazda to czysta frajda. W ten sposób zwiedziliśmy już trochę Polski i Europy.


W ELEKTROBUDOWIE Specjalista Zarządzania Systemami w Katowicach.

Mariusz

Zdjęcie MariuszDla Mariusza jednym z ważniejszych zmysłów jest słuch, stąd zrodziła się pasja do dźwięku.

W 2014 roku wpadłem na pomysł, by przybliżyć bliskim moje hobby, którą jest audio. Polegał on na zorganizowaniu projekcji filmu pod gołym niebem w technologii 7.1 - wydarzenie nazwałem ,,OutDoor Movie 2014”. Chciałem, by znajomi i rodzina mogli doświadczyć efektów dźwiękowych słyszalnych/odbieranych z każdej strony. Dodatkowo byłem ciekawy czy domowy, o nieprzeciętnej mocy zestaw, poradzi sobie z głośnością na zewnątrz. Obecnie jestem po trzeciej edycji "Outdoor Movie 2016" wzbogaconej o trzy kolejne subwoofery - obecnie 7.4. Teraz przymierzam się do zorganizowania jeszcze lepszej, przyszłorocznej odsłony wydarzenia.

W ELEKTROBUDOWIE Asystent Pomiarów i Rozruchu na Kontrakcie w Kozienicach.

Jarek

Zdjęcie JarekJarek i jego syn Wiktor są pasjonatami motoryzacji z czasów PRL. Posiadają trzy Fiaty 126p. Wspólnie odrestaurowują Małe Fiaty. 

Niesamowitą frajdę daje poszukiwanie części, naprawa karoserii lub silnika, zmaganie się z niemocą, awariami np. rozrusznika lub hamulców. Jednak trud i poświęcony czas włożony w odbudowę Maluszka wynagradza wspaniała zabawa podczas corocznych zlotów. Wspólne imprezy i jazdy z grupą pasjonatów pozwalają cofnąć się w czasie i powspominać dawne przygody z polską motoryzacją. Załączone zdjęcia oddają tylko namiastkę zjawiska. Brakuje charakterystycznego dźwięku silnika i zapachu benzyny.

W ELEKTROBUDOWIE Kierownik Działu Ofert i Kosztorysowania w Płocku.

do góry