Najciekawsza aranżacja stoiska na 26 Międzynarodowych Bielskich Targach Energetycznych „ENERGETAB 2013”

Strona główna/Media/Aktualności /Najciekawsza aranżacja stoiska na 26 Międzynarodowych Bielskich Targach Energetycznych „ENERGETAB 2013”
Aktualności 29 Września 2013

26. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2013 trwały od 17 do 19 września 2013 r.
Na targach prezentowało się ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji. Wśród wystawców były obecne dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się krajowych dostawców.  

Podczas tegorocznych targów nie zabrakło również ELEKTROBUDOWY SA, która w tym roku obchodzi  60-lecie istnienia i z tej okazji hasłem jakie przyświecało stoisku było:„60 lat rozwoju i doświadczenia”.

Projekt wnętrza hali podobnie jak w zeszłym roku nawiązywał do tematu nowoczesnego miasta. Nowoczesne rozwiązania połączone były z sentymentalną podróżą w czasie do lat pięćdziesiątych, gdzie zaczyna się historia naszej firmy.

Nasze ekspozycje cieszyły się dużym zainteresowanie wśród klientów, odwiedziło nas kilka tysięcy osób. Kontakty z tej największej dorocznej imprezy są dla nas źródłem dużej satysfakcji oraz mobilizacji do bardziej wytężonej pracy i spełnienia ciągle rosnących wymagań rynku.

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zwiedzających, ale również komisji oceniającej. W tym roku ELEKTROBUDOWA SA otrzymała „Puchar Redakcji ENERGETYKI za najciekawszą aranżację stoiska na 26 Międzynarodowych Bielskich Targach Energetycznych „ENERGETAB2013”.

udostępnij
do góry