Nagrody ENERGETABU dla najlepszych

Strona główna/Media/Aktualności /Nagrody ENERGETABU dla najlepszych
Aktualności 28 Września 2010
Prawie co roku produkty ELEKTRODUDOWY SA nagradzane są podczas targów bielskich. W ubiegłym roku uhonorowane zostały rozdzielnice prądu stałego przeznaczone dla przemysłu trakcyjnego. W tym roku możemy pochwalić się podwójnie.
Medal Stowarzyszenia Elektryków Polskich otrzymał modernistyczny produkt z fabryki w Koninie Modułowy System Rozdziału Energii PONTIS.
PONTIS to rodzina przewodów szynowych przeznaczona do instalacji o napięciu znamionowym do 1 kV i prądach do 6000 A. W ofercie dostępne są następujące podsystemy: oświetleniowy PO, małej mocy PM, średniej mocy PS oraz dużej mocy w izolacji warstwowej PD.
Modułowy System Rozdziału Energii PONTIS, to przede wszystkim nowoczesna i bezpieczna, a jednocześnie tańsza - w odniesieniu do porównywalnej instalacji kablowej oraz wyrobów konkurencji - instalacja elektryczna, o przyjemnej dla oka linii stylistycznej.
Ponadto firma ENERGOTEST sp. z o.o. z naszej grupy kapitałowej otrzymała wyróżnienie 23.Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2010 za sztandarowy produkt Światłowodowe zabezpieczenie łukoochronne ZŁ-4. Produkt ten jest urządzeniem przeznaczonym do ograniczenia skutków oddziaływania łuku elektrycznego powstającego w przypadku zwarć w rozdzielnicach średniego i niskiego napięcia. Ograniczenie skutków działania łuku elektrycznego następuje poprzez odcięcie w jak najkrótszym czasie źródeł zasilających miejsce zwarcia łukowego. Urządzenie generuje impulsy sterujące pracą wyłączników powodując ich otwarcie.
udostępnij
do góry