Elektrobudowa zaangażowana w budowę Nowej Hali Wanien ZGH Bolesław

Strona główna/Media/Aktualności /Elektrobudowa zaangażowana w budowę Nowej Hali Wanien ZGH Bolesław
Aktualności 30 Kwietnia 2019

Elektrobudowa w wyniku wygrania przetargu, zawarła z ZGH Bolesław umowę o wartości 31, 5 mln zł brutto na wykonanie prac elektrycznych i AKPiA związanych z realizacją zadania inwestycyjnego Nowa Hala Wanien - tj. nowoczesnej linii produkcyjnej wytwarzającej cynk metodą elektrolizy.

Elektrobudowa zmodernizuje rozdzielnię SN wraz z nowymi liniami kablowymi SN, zabuduje zespół prostownikowych oraz zabuduje szyny prądowe do zasilania elektrod w wannach elektrolizy cynku z zespołów prostowniczych. Spółka dostarczy i zabuduje także transformatory 6/0,4kV oraz rozdzielnie główne, pomocnicze, napięć gwarantowanych i stycznikowni technologicznych wraz z okablowaniem. Spółka zrealizuje ponadto dostawy i wykonana instalacje oświetleniowe, odgromowe, uziemiające i połączeń wyrównawczych, a także instalacji SSP, CCTV, teletechnicznych i ethernetowych. Zakres zadań obejmuje także dostawę i montaż sterowników oraz aparatury kontrolno-pomiarowej wraz z okablowaniem. Elektrobudowa zaangażowana będzie w uruchomienie i rozruch inwestycji.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace montażowe mają trwać do końca 2019 roku. Udział w uruchomieniu i rozruchu zaplanowany jest na okres od stycznia do końca czerwca 2020 roku.

udostępnij
do góry