ELEKTROBUDOWA nagrodzona na ENERGETABIE Złotym Medalem Polskich Sieci Elektroenergetycznych

Strona główna/Media/Aktualności /ELEKTROBUDOWA nagrodzona na ENERGETABIE Złotym Medalem Polskich Sieci Elektroenergetycznych
Aktualności 12 Września 2018

ELEKTROBUDOWA nagrodzona na ENERGETABIE Złotym Medalem Polskich Sieci Elektroenergetycznych za pakiet kompleksowego rozwiązania dla rozdzielnic WN

Jury konkursowe ENERGETABU doceniło innowacyjne podejście ELEKTROBUDOWY do oferty w segmencie WN. Spółka proponuje klientom nie tylko rozdzielnicę w izolacji gazowej Optima 145, ale i również pakiet produktów i usług z nią związanych, umożliwiających kompleksowe rozwiązania w zakresie m.in. monitorowania stanu pracy oraz wykrywania i przeciwdziałania zagrożeniom.
Pozwala to na bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów, ułatwia obsługę i nadzór nad urządzeniami, co z kolei przekłada się na redukcję kosztów eksploatacji.
Pakiet kompleksowego rozwiązania dla rozdzielnic WN w izolacji gazowej składa się ze stacjonarnych rozdzielnic w wykonaniu modułowym (umożliwiającym łączenie z innymi rozdzielnicami niezależnie od ich typu), rozdzielnic mobilnych zabudowanych w przenośnych stacjach kontenerowych, szynoprzewodów WN w izolacji gazowej oraz systemów nadzoru i monitoringu parametrów wykorzystywanych urządzeń. W zakres pakietu wchodzą również instrukcje obsługi, wsparcie serwisu i materiały szkoleniowe w technologii rozszerzonej rzeczywistości AR.
To kolejny przykład elastycznego i unikatowego podejścia Spółki do klientów. ELEKROBUDOWA ma już na swoim koncie inne tego typu elastyczne rozwiązania jak np. podłączenie do działającej w Elektrowni Turów rozdzielnicy 110 kV dwóch pól funkcyjnych rozdzielnicy GIS typu OPTIMA własnej produkcji. Dobudowana przez Spółkę infrastruktura - kompatybilna z dotychczasową rozdzielnicą i gwarantująca pełną funkcjonalności pracy urządzenia - to pierwsza taka realizacja w Polsce.

udostępnij
do góry