ELEKTROBUDOWA ma nową rozdzielnicę

Strona główna/Media/Aktualności /ELEKTROBUDOWA ma nową rozdzielnicę
Aktualności 11 Września 2018

ELEKTROBUDOWA zaprezentuje na targach ENERGETAB nową rozdzielnicę PREM 12G Smart własnej produkcji, która przeznaczona jest do pracy w górnictwie. Rozdzielnica jest odpowiedzią na rosnącą konkurencję w segmencie rozdzielnic górniczych i ma zapewnić Spółce utrzymanie pozycji lidera w tym segmencie.

Rozdzielnica PREM 12G Smart 12 kV, 1250 A, 25 kA, IP54 charakteryzuje się małymi gabarytami (600x1800x1300 mm) oraz wysoką odpornością na skutki łuku wewnętrznego 25 kA/1 s.
Wysokie parametry gwarantuje m.in. zastosowany w rozdzielnicy nowatorski system obwiedniowego zamykania drzwi oraz system wewnętrznych kanałów dekompresyjnych. Rozdzielnicę wyposażono też w nowe rozwiązania blokad dostępowych zapewniających bezpieczeństwo użytkowania.
W rozdzielnicy ustandaryzowano wykonanie wyłączników (wyłącznik z oryginalną kasetą oraz gniazdem). W modelu targowym rozdzielnica dostosowana jest do instalowania wyłączników VD4 produkcji ABB, jednak możliwe jest także zastosowanie wyłączników EV-1 ELEKTROBUDOWY oraz HVX-E lub HVX-S produkcji Schneider Electric.

udostępnij
do góry